שירותי האחסון ו-Data Center של אינטרנט רימון לעסקים

חוות השרתים החדשה של 'אינטרנט רימון' מספקת לך אבטחה פיזית ברמה גבוהה, שירותי אבטחת מידע, שירותי ניהול ותחזוקת שרתים, דוחות סטטיסטיים, שידורי וידאו, שירותי סליקה, וכלי מדידה וניטור המשפרים משמעותית את יכולת הניהול והבקרה של הלקוח וקישוריות בפס רחב על-ידי חיבור כפול לשני מרכזי שידרת הרשת (ה Back Bone) של 'אינטרנט רימון'.

שרת המאוחסן בחוות השרתים של 'אינטרנט רימון' ייהנה משימוש ברוחב הפס המוקצה ללקוח ואינו מושפע מעומסים כלשהם בעת הגישה לשרת. 'אינטרנט רימון' מקושרת ישירות לצומת האינטרנט הישראלי, ה IIX , המקשר בין כל ספקיות האינטרנט בישראל, ולכן לכל לקוח בארץ יש נגישות קלה ומהירה לשרת. 'אינטרנט רימון' מקושרת לעולם בסיבים אופטיים ובכך מתאפשרת גישה מהירה גם מישראל לחו"ל וגם ללקוחות מחו"ל לישראל. 'אינטרנט רימון' לא מתערבת בפעילות על גבי השרת ומאפשרת ללקוח לאחסן על גבי השרתים כל אפליקציה תקנית, למעט תכנים פורנוגרפיים.

בין השירותים שאנו מעניקים ללקוחות עסקיים:

  • אחסון שרתים פיזיים - השירות כולל אחסון השרתים הקיימים של הלקוח, ומאפשר ללקוח ליהנות מיתרונות המתקן ומכלל השירותים המוצעים ללקוחות עם שרת ייעודי.
  • אחסון שרתים וירטואליים – תחום האחסון הווירטואלי (virtual machine) מאפשר הפעלת מספר סביבות עבודה על גבי שרת בודד, תוך הפרדה גמורה מהמשתמשים האחרים הפועלים על אותו שרת. אחסון בצורה זו מנטרל מהלקוח את הצורך לקנות חומרה יקרה, ומאפשר גישה נכונה למערכת.

יועץ תקשורת מטעם 'אינטרנט רימון' יסייע בהמלצות לחבילת המוצרים המתאימה ביותר לבניית המערכת בדרך הנוחה והיעילה ביותר, לפי צרכי הלקוח.

לקוחותינו יכולים ליהנות גם ממגוון רחב של שירותי ערך מוסף כגון ייעוץ והדרכה בהקמת פתרונות תקשורת ותחזוקת שרתים, קניית שרתים ונתבים, שירותי גיבוי מידע וניתור מערכות, Firewall, תחזוקה שוטפת וכדומה.